Referencje

BIG STARCinema City PolandPZ Cussons Polska S.A.Philips Lighting PolandJukiIntercarsGenerali

Przebieg loterii i wszelkie związane z projektem prace zostały zrealizowane przez firmę i360 Sp. z o.o. w sposób wzorowy, a każdy nawet najmniejszy problem był rozwiązywany błyskawicznie bez zbędnego zaangażowania pracowników firmy BIG STAR. Pracownicy firmy i360 Sp. z o.o

Przebieg loterii i wszelkie związane z projektem prace zostały zrealizowane przez firmę i360 Sp. z o.o. w sposób wzorowy, a każdy nawet najmniejszy problem był rozwiązywany błyskawicznie bez zbędnego zaangażowania pracowników firmy BIG STAR. Pracownicy firmy i360 Sp. z o.o. wykazali się wysokim profesjonalizmem i doskonałym przygotowaniem zarówno merytorycznym, jak i praktycznym w zakresie powierzonego projektu.

Marketing Manager

Zobacz pdf

Nasze doświadczenia we współpracy z i360 pozwalają nam, z pełnym przekonaniem, polecić usługi świadczone przez i360 wszystkim, którzy realizują zarówno promocje SMS jak i Loterie. Dzięki ścisłej współpracy z firmą i360, efektywność naszej promocji SMS przekroczyła znacznie przeciętne rezultaty osiągane w takich działaniach, a Loteria Magiczna Koperta pozwoliła na wręczenie ponad 80 tyś. nagród jej Laureatom, w tym 3 samochody osobowe – nagrody główne. W firmie i360 cenię przede wszystkim rzetelność, terminowość, kompleksowość, profesjonalizm oraz staranność w analizie wszelkich możliwych konsekwencji prawnych. Wszelkie zlecone i360 prace całkowicie spełniają nasze oczekiwania.

Dyrektor Marketingu i PR

Zobacz pdf

Dziękujemy za współpracę przy organizacji akcji promocyjnej „Czysta Kasa od Carex”, która spotkała się z dużym zainteresowaniem konsumentów i zakończyła rewelacyjną liczbą zgłoszeń.

Pozytywnie oceniamy współpracę z Państwem i doceniamy zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę merytoryczną, którą nas wsparliście.

Zespół marki Carex

Serdecznie gratuluję dotychczasowych sukcesów oraz dziękuję za wieloletnią, niezawodną współpracę pomiędzy Philips Lighting Poland Sp. z o.o. a i360 Sp. z o.o. W każdym z realizowanych przedsięwzięć mogliśmy liczyć na Państwa pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Mam nadzieję na kontynuację owocnej współpracy w ramach kolejnych projektów.

Marketing Manager CEE

Zobacz pdf

i360 have been a pleasure to work with and have gone above and beyond the orginally breifed project. A rewards program for the Russian market is not an easy task with many regulations and processes not seen in the EU but every step of the way i360 were able to eliver on our needs.

Marketing Manager

Zobacz pdf

Współpraca przebiegła pomyślnie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zespól i360 Sp. z o.o. wykazał się bogatym doświadczeniem, przygotowaniem merytorycznym oraz wysokim zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań.

Należy podkreślić, iż żadne pytanie nie było pozostawione bez odpowiedzi, a wszystkie wątpliwości wyjaśniane na bieżąco, bez zbędnej zwłoki.

Dyrektor ds. promocji CL Polska

Zobacz pdf

W trakcie naszej współpracy agencja i360 Sp. z o.o. dała się poznać jako doświadczony partner, otwarty, kreatywny i pozostający zawsze do naszej dyspozycji. Zdecydowanie polecam agencję i360 Sp. z o.o. i kompleksowe rozwiązania jakie oferuje w zakresie programów lojalnościowych.

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Bezpośredniej

Zobacz pdf

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać referencje
od innych Klientów, prosimy o kontakt

Dawid Łuciuk

Dyrektor ds. sprzedaży
tel. +48 600 534 631